Аргентинец ја разбесни јавноста откако направил селфи со телото на Марадона


Дел од обожавателите на починатиот Диего Марадона предизвикаа инцидент со полицијата пред претседателската палата, каде беше поставен ковчегот со телото, како ...
| | веќе видена | слични

Клаудио Фернандес е еден од луѓето кои се фотографираа покрај мртвото тело на Диего Армандо Марадона. Тој е работник во погребно претрпијатие, а откако беа ...
| | веќе видена | слични

Не стивнуваат рекациите по фотографијата која излезе во медиумите. Еден од вработените во погребалната служба направи голема грешка, се сликаше со мртвото тело ...
| | веќе видена | слични

Лицето кое е вработено во погребалната компанија која беше задолжена за погребот на Марадона и кое се сликаше со телото на славниот Аргентинец, со што го ...
| | веќе видена | слични

Погребниот работник, кој беше фотографиран покрај мртвиот Диего Марадона, брзо ја достигна јавноста. Тој бил отпуштен, но и примил смртни закани. Тоа е Клаудио ...
| | веќе видена | слични

Човекот вработен во погребалната компанија задолжена за погребот на Марадона кој се сликаше со телото на славниот Аргентинец се огласи во јавноста. Прво се ...
| | веќе видена | слични

Еден од работниците во мртовечницата, кој се сликаше со телото на Диего Армандо Марадона, бил брутално убиен и фрлен во контејнер, пренесуваат светските ...
| | веќе видена | слични

Еден од работниците во погребалната служба кој се фотографираше со мртвото тело на Диего Марадона , наводно е убиен. Сцената е толку морбидна што телото од ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Работникот од погребалната компанија која беше задолжена за погребот на Диего Армандо Марадона, е убиен по објавената фотографија која ја направи со мртвото ...
| | веќе видена | слични

Социјалните мрежи се преплавени со информациите дека еден од работниците од мртовечницата кој се сликаше со телото на Марадона бил убиен и фрлен во контејнер. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ и утрово продолжија со меѓусебни обвинувања и несогласувања за претстојниот попис на населението.Опозициската ВМРО-ДПМНЕ преку соопштение ...
сите 466 | | | веќе видена

Контроверзниот Красимир Каракачанов продолжува со обвинувањата и пртисоците кон Македонија. Во своето последно интервју за Бугарската национална телевизија ...
сите 353 | | | веќе видена

Коалицијата „Маргини“ бара Собранието итно да го изгласа новиот состав на Комисијата за спречување и заштита од дискриминација (КСЗД) за да може да почне со ...
сите 223 | | | веќе видена

Во тетовско Горно Седларце, полициски службеници на СВР Тетово синоќа го лишиле од слобода 41-годишниот Б.И. од ова село, чиј угостителски објект работел по ...
сите 484 | | | веќе видена

Пулмологот и специјалист по интерна медицина д-р Пјер Кори кој помагал во лечењето на ковид пациенти во неколку држави во САД апелира заболените од ковид-19 да ...
сите 208 | | | веќе видена

Судењето за организаторите на настаните во Собранието од 27 април 2017 година продолжува на 28 јануари 2021 година, откако на денешното рочиште беа сослушани ...
сите 80 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Аргентинец ја разбесни јавноста откако направил селфи со телото на Марадона

Од:
До кого (е-маил):
Порака: