Корона вирусот го одложи стартот на ,,Моќник‘‘

6 копии
4 копии

Предметот е кај Народниот правобранител, тие би можеле да коментираат во оваа фаза, кусо одговори за Слободен печат пратеникот Антонијо Милошоски , за кого ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Антонијо Милошоски, пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, потсетува дека во мај оваа година, министерот за здравство ја манипулираше јавноста дека Македонија ги живее ...
| | веќе видена | слични

Останато

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Мохамед Салах игра во фантастична форма оваа сезона и е еден од фудбалерите кои се во најдобра форма во последните неколку месеци. Англија Многу прав крена ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Корона вирусот го одложи стартот на ,,Моќник‘‘

Од:
До кого (е-маил):
Порака: