Коалиционата партнерка на Заев: Ужас до болка, вие во чие име зборувате? Никој нема мандат за ова!

Поранешната пратеничка и коалиционен партнер на Зоран Заев Лилјана Поповска од партијата ДОМ преку статус на Фејсбук пишува дека денешните изјави на Заев се ...
| | веќе видена | слични

ДЕЛ ОД ПОЛИТИЧАРИТЕ ГО ПОДДРЖАА ЗАЕВ Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски запрашан за изјавата на премиерот Зоран Заев за бугарскиот БГНЕС рече дека ...
| | веќе видена | слични

Со реакција за интервјуто на премиерот Зоран Заев дадено за БГНЕС се јави Катерина Колозова, извршна директорка на Институтот за општествени и хуманистички ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Либерално-демократската партија бара премиерот Зоран Заев да свика средба на коалиционите партнери по интервјуто за бугарски БГНЕС. Ваква одлука донел ...
| | веќе видена | слични

Има ли притисок во владината коалиција по блокадата од Бугарија во евроинтеграциите и по интервјуто на премиерот Зоран Заев за БГНЕС? Либерлано димекратската ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Се одморив. ПОД ЕДЕН, тест за вашата сопствена фашизоидност. Како звучи следново: „Германија не е нацизам. Германија е пријателска земја.“ И како звучи ...
| | веќе видена | слични
3 копии

ЛДП бара средба на коалиционите партнери за да се разговара за ЕУ перспективите. Патијата соопшти дека на вечерашната седница, Извршниот одбор ја разгледал ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Мохамед Салах игра во фантастична форма оваа сезона и е еден од фудбалерите кои се во најдобра форма во последните неколку месеци. Англија Многу прав крена ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Коалиционата партнерка на Заев: Ужас до болка, вие во чие име зборувате? Никој нема мандат за ова!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: