Бугарскиот заменик министер за надворешни тврди дека Бугарија не е единствена во ЕУ која ја стопира Македонија

Бугарскиот заменик министер за надворешни работи Георг Георгиев тврди дека Бугарија не е единствената која ја стопира Македонија за влез во ЕУ.Сега се зборува ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Едно видео со српска свадба стана апсолутен хит на социјалните мрежи!Девојка од Србија, понесена од свадбената атмосфера, се обиде да игра на маса во трико и ...
| | веќе видена | слични

На социјалните мрежи се појави видео со потекло од Србија. Новото видео од српска свадба стана апсолутен хит на социјалните мрежи.Девојка од Србија, очигледно ...
| | веќе видена | слични

Страницата „Сеир.мк“ на својот профил објави видео на кое Љубчо Нешков, новинарот на БГНЕС, зборува за Антонио Милошоски. Љубчо Нешков, новинарот на БГНЕС, за ...
| | веќе видена | слични

Еден навивач на Њујорк никс негодуваше што клубот го драфтувал Оби Топин како осми пик на НБА драфтот, а потоа кога до него застана токму човекот кој го ...
| | веќе видена | слични

Останато

Секаде во светот се попишуваат граѓани кои живеат во одредена земја, само пописот по стадарди и методологија на Заев не е така. Законот за попис кој што насила ...
сите 563 | | | веќе видена

Русија започна кривично гонење против полицаец кој е обвинет за протекување податоци кои би можеле да помогнат во откривањето на трујачот на Алексеј ...
сите 235 | | | веќе видена

Полициски службеници и Државниот пазарен инспекторат вчера извршиле контрола по угостителски објекти во врска со ,непостапување според здравствените прописи за ...
сите 437 | | | веќе видена

Коалицијата „Маргини“ бара Собранието итно да го изгласа новиот состав на Комисијата за спречување и заштита од дискриминација (КСЗД) за да може да почне со ...
сите 104 | | | веќе видена

Откако македонските одбојкари ја победија Турција и вторпат се пласираа на Европското првенство, многумина го издвоија примачот Александар Љафтов како еден од ...
сите 144 | | | веќе видена

Нови 400 случаи на КОВИД-19, 11 починати и 206 оздравени пациенти се евидентирани во последните 24 часа. Како што соопшти Министерството за здравство, ...
сите 434 | | | веќе видена

На МВР поважно им е дали на граѓаните маската им е под нос или закачена само на едното уво за веднаш да ги казнат, а воопшто не им е важно кој поседува и носи ...
сите 86 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бугарскиот заменик министер за надворешни тврди дека Бугарија не е единствена во ЕУ која ја стопира Македонија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: