До 75% попуст за Black Friday во Comodita Home


10 копии

Интернет-шопингот во САД на „Црниот петок“ достигна ниво од девет милијарди долари, со оглед на тоа што американските потрошувачи се свртеа кон купување преку ...
| | веќе видена | слични

Инспекторите од Државниот пазарен инспекторат проверуваат дали имало лажни попусти за „блек фрајдеј“ кој, овој ноември, траеше една недела. Директорот на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пандемијата не е пречка за граѓаните да шетаат во продавници и да ги користат попустите за време на “Блек Фрајдеј”. Според проценките на Организацијата на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Потрошувачите најмногу се жалат за купување преку интернет, велат од Организацијата за заштита на потрошуваци. Дневно во просек добивале по 5 поплаки за ...
| | веќе видена | слични

Иако клише, понеделникот е еден од оние денови кога сериозно ни треба причина плус за да станеме од кревет и да ги завршиме сите обврски во текот на денот. ...
| | веќе видена | слични

Попустите го прославивме во кругот на семејството Само околу половина од вообичаениот број на купувачи стапнале во американските продавници за време на ...
| | веќе видена | слични

Долги редици вчера беа забележани низ трговските центри во Скопје. На социјалните мрежи се појавија голем број на реакции откако се споделија фотографии на кои ...
| | веќе видена | слични

 На фотографиите кои кружат на социјалните мрежи, направени синоќа пред некои од трговските центри и пред дуќаните може да се забележат огромни колони од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Коалицијата „Маргини“ бара Собранието итно да го изгласа новиот состав на Комисијата за спречување и заштита од дискриминација (КСЗД) за да може да почне со ...
сите 160 | | | веќе видена

Двајцата насилници кои во автобус на ЈСП се закануваа и ги навредуваа останатите патници оти им побараа да стават маски, добија кривична пријава. Во изјава за ...
сите 376 | | | веќе видена

Откако македонските одбојкари ја победија Турција и вторпат се пласираа на Европското првенство, многумина го издвоија примачот Александар Љафтов како еден од ...
сите 152 | | | веќе видена

На МВР поважно им е дали на граѓаните маската им е под нос или закачена само на едното уво за веднаш да ги казнат, а воопшто не им е важно кој поседува и носи ...
сите 86 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

До 75% попуст за Black Friday во Comodita Home

Од:
До кого (е-маил):
Порака: