Серија А со посебна објава за Горан Пандев (ФОТО)


4 копии

Во последните дуели во понеделникот вечерта од деветто коло на италијанската фудбалска лига Парма на гости со 2:1 ја победи Џенова, додека Торино и Сампдорија ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Елдор Шомуродов вечерва стана прв Узбекистанец кој постигнал гол во италијанската Серија А, но за негова жал и жал на Горан Пандев, нивната Џенова дома загуби ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Сите предлози на опозицијата се отфрлениПописот не може да биде релевантен без немањето на слух за опозицијатаЗаконот за попис е резултат на претходно ...
сите 480 | | | веќе видена

Руските власти уапсија блиски соработници на опозицискиот лидер Алексеј Навални, кој е уапсен на аеродромот Шереметјево во Москва по неговото пристигнување од ...
сите 226 | | | веќе видена

Вратите на кафеаните и рестораните од денеска ќе бидат отворени до 21 часот. Во главниот град раздвижено. Д ел од граѓаните вечерва решија да ги посетат ...
сите 301 | | | веќе видена

Првиот вицепремиер и министер за политички системи, Артан Груби од ДУИ, не сака да го коментира судскиот процес „Монструм“, но тврди дека единствен пат кога ...
сите 113 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Серија А со посебна објава за Горан Пандев (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: