(ВИДЕО) Стоилковски: Грозоморие во болниците на смртта на Филипче


3 копии

Измина денот, скоро полноќ вообичаената статистика од министерството за здравство ја нема. Што крие Филипче? Што прави Филипче, мести бројки, си игра ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Додека Венко Филипче тера политика и го брани премиерот во заминување Зоран Заев, секој ден на еден час умираат речиси две лица. Филипче грижејќи се за ...
| | веќе видена | слични

Филипче грижејќи се за премиерот во заминување Заев и неговите погубни политики, заборави дека негова основна грижа е здравјето на народот. По број на починати ...
| | веќе видена | слични
3 копии

41 починати од КОВИД 19 во само еден ден, а Фичипче наместо да се фати за работа тера кампања на Твитер и го брани Заев во внатрепартиски пресметки, реагираат ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Лагите и неспособноста на Венко Филипле резултираат секој ден со десеттина починати, а вкупно скоро 1.700 починати. Македонија е на врвот на европската листа ...
| | веќе видена | слични

Честопати ме прашуваат што прави опозицијата во пандемијата. Опозицијата лаже и опструиура. Кревети и кислород има затоа што макотрпно работиме да ги ...
| | веќе видена | слични

Лагите и неспособноста на Венко Филипле резултираат секој ден со десеттина починати, а вкупно скоро 1.700 смртни случаи, велат од ВМРО-ДПМНЕ во однос на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Докажаниот губитник Христијан Мицкоски во јавни настапи самиот си потврдува дека став, нема понуда, нема идеја, тој нема ниту одговор на прашање што ќе понуди! ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски на вечерашното гостување во централниот Дневник на телевизија Сител освен на средбите со премиерите од ...
сите 301 | | | веќе видена

Руските власти уапсија блиски соработници на опозицискиот лидер Алексеј Навални, кој е уапсен на аеродромот Шереметјево во Москва по неговото пристигнување од ...
сите 273 | | | веќе видена

Првиот вицепремер во Владата и висок функционер во ДУИ Артан Груби денеска не сакаше да ги коментира последните случувања во врска со слуајот „Монструм“ и ...
сите 120 | | | веќе видена

Шлаемот велепредавнички на власт ни се заканува со пет години затвор ако одбиеме да се попишеме, пишува актерот Сашо Тасевски, коментирајќи го вчерашното ...
сите 16 | | | веќе видена

Њујорк – Тројца војници на Националната гарда загинаа во пад на хеликоптер за време на рутински тренинг во сојузната држава Њујорк, пренесе „Си-ен-ен“. ...
сите 85 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Стоилковски: Грозоморие во болниците на смртта на Филипче

Од:
До кого (е-маил):
Порака: