(Видео) Арсовски: Заев да каже што ѝ предложил на Бугарија и дали повторно ќе им забие нож во грб на граѓаните


Зоран Заев е човекот кој ја обезличи Република Македонија и го обесчести македонскиот народ, единствено за свои лични интереси, рече на денешната ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Факт е дека ние во моментов ги живееме најтешките денови од историјата на овој народ. Овој народ познава многу предавници кои биле запишани низ историјата како ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Дефокусот на СДСМ од прашањето за што преговара Заев со Софија нема да успее. Македонската јавност не ја интересира ништо друго туку што Зоран Заев наново ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Самото име на Општина Карпош е синоним за отпорот на македонскиот народ и борбата против фашизмот. Денес од пред спомен обележјето на „Кузман Јосифовски Питу“ ...
| | веќе видена | слични
5 копии

П1: Дали Владата предводена од СДСМ ќе прифати патокз за Договорот за добрососедство со Бугарија и тој да стане дел од преговарачката рамка? Она што е важно за ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Заев не може да обезбеди иднина во СДСМ, а не пак на сите граѓани, неговото во политиката завршува како што и почна со предавство и понижувања донесени на ...
| | веќе видена | слични

Потребата да пишува дека е Македонец кај Заев се јавува зошто продава се друго. Попусто се пишува Македонец ако тоа не е признаено од соседите и ако продава ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Александар Николоски, потпретседател на ВМРО-ДПМНЕ, на синоќешното гостување на ТВ Сител изјави дека неговата партија преговара со пратеници од владината ...
сите 457 | | | веќе видена

Руските власти уапсија блиски соработници на опозицискиот лидер Алексеј Навални, кој е уапсен на аеродромот Шереметјево во Москва по неговото пристигнување од ...
сите 273 | | | веќе видена

Првиот вицепремер во Владата и висок функционер во ДУИ Артан Груби денеска не сакаше да ги коментира последните случувања во врска со слуајот „Монструм“ и ...
сите 120 | | | веќе видена

Шлаемот велепредавнички на власт ни се заканува со пет години затвор ако одбиеме да се попишеме, пишува актерот Сашо Тасевски, коментирајќи го вчерашното ...
сите 63 | | | веќе видена

Нови 307 случаи со КОВИД-19 од направени 1.854 тестирања беа евидентирани во вчерашниот билтен на Министерството за здравство по изминати 24 часа. Починаа 14 ...
сите 425 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Арсовски: Заев да каже што ѝ предложил на Бугарија и дали повторно ќе им забие нож во грб на граѓаните

Од:
До кого (е-маил):
Порака: