(Видео) Арсовски: Доколку немавме корумпиран картел на власт, бугарското вето немаше да се случи


2 копии

Владата на Зоран Заев и СДСМ е тотално изгубена. Ветото за почеток на преговорите ја извади на виделина целата нивната неспособност и во сегментот на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На неспособната власт, која не знае да се справи со ковид епидемијата, ѝ е виновен час народот, час опозицијата, час Христијан Мицкоски, но никогаш не ја ...
| | веќе видена | слични

Според логиката на СДСМ Христијан Мицкоски е виновен за сончевите денови во ноември, за текот на изборите во САД, за глобалното затоплување и топењето мразот ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Владата на Зоран Заев и СДСМ е тотално изгубена. Ветото за почеток на преговорите ја извади на виделина целата нивната неспособност и во сегментот на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во синоќешното интервју на БНТ, вицепремиерот на Бугарија и министер за одбрана, Красимир Каракачанов, повторно ја коментираше и темата Република Северна ...
сите 385 | | | веќе видена

Новоизбраниот претседател на ДИК, Александар Даштевски, кој како прв човек на Комисијата, доаѓа на предлог на ВМРО-ДПМНЕ, изјави дека е добро што се се ...
сите 224 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи изврши претреси во Охрид при што еден угостителски објект кој работел во 18 часот е затворен. Против сопственикот на ...
сите 370 | | | веќе видена

Пулмологот и специјалист по интерна медицина д-р Пјер Кори кој помагал во лечењето на ковид пациенти во неколку држави во САД апелира заболените од ковид-19 да ...
сите 183 | | | веќе видена

Судењето за организаторите на настаните во Собранието од 27 април 2017 година продолжува на 28 јануари 2021 година, откако на денешното рочиште беа сослушани ...
сите 80 | | | веќе видена

Најдобриот македонски пливач Александар Маленко беше во хотелот „Александар Палас“ каде се виде со капитенот Кире Лазаров и останатите ракометари. Тој пред ...
сите 12 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Арсовски: Доколку немавме корумпиран картел на власт, бугарското вето немаше да се случи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: