(Видео) Арсовски: Доколку немавме корумпиран картел на власт, бугарското вето немаше да се случи


2 копии

Владата на Зоран Заев и СДСМ е тотално изгубена. Ветото за почеток на преговорите ја извади на виделина целата нивната неспособност и во сегментот на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На неспособната власт, која не знае да се справи со ковид епидемијата, ѝ е виновен час народот, час опозицијата, час Христијан Мицкоски, но никогаш не ја ...
| | веќе видена | слични

Според логиката на СДСМ Христијан Мицкоски е виновен за сончевите денови во ноември, за текот на изборите во САД, за глобалното затоплување и топењето мразот ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Владата на Зоран Заев и СДСМ е тотално изгубена. Ветото за почеток на преговорите ја извади на виделина целата нивната неспособност и во сегментот на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Кога пред речиси две недели лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски зборуваше за техничка влада која ќе подготви терен за фер избори, власта не прифаќаше. ...
сите 330 | | | веќе видена

Македонските политичари сервилно прават се да им угодат на уцените од Бугарија, а ништо не преземаат за ускратените права на Македонците кај соседите. ...
сите 391 | | | веќе видена

Во ковид центрите во болниците низ земјава во изминативе 24 часа е пријавено дека се лекуваат вкупно 492 пациенти позитивни и суспектни на коронавирусот. По ...
сите 707 | | | веќе видена

„Во времето на Османлиската Империја, во сите организации кои постоеле и македонски револуционерни и нереволуционерни, граѓански и црковни, официјален јазик за ...
сите 218 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, кој е во самоизолација поради тоа што е позитивен на коронавирусот, уште нема одговор, барем јавно, на понудата ...
сите 419 | | | веќе видена

Контроверзноста на политичкиот потег на бугарскиот претседател со активирањето на своите безбедносни служби за заштита на бугарското малцинство во Македонија, ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Арсовски: Доколку немавме корумпиран картел на власт, бугарското вето немаше да се случи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: