Меси не патува во Киев, нема да игра против Динамо иако не е повреден

Барселона слави роденден, на денешен ден пред 121 година формиран е гигантот од Шпанија, а овојпат ќе изостане фештата, бидејќи не е дозволено присуство на ...
| | веќе видена | слични

Барселона утре се соочува со Осасуна во меч во кој каталонците мора да слават за да фатат ритам во домашниот шампионат со оглед на тоа што ривалите за самиот ...
| | веќе видена | слични

Барселона утре ја отвора неделната програма во Примера во натпревар против Осасуна на домашен терен, средба која Куман ја окарактеризира како добра шанса да се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Русија започна кривично гонење против полицаец кој е обвинет за протекување податоци кои би можеле да помогнат во откривањето на трујачот на Алексеј ...
сите 228 | | | веќе видена

На 19.01.2021 во 19.20 часот, полициски службеници од СВР Куманово извршиле контрола во угостителски објект на улица „Професор Мијаковиќ“ во Куманово. При ...
сите 337 | | | веќе видена

Зоран Заев далеку од очите на македонската јавност, смени член на историската комисија со Бугарија. Воедно, министер од владата на Бојко Борисов јавно соопшти ...
сите 205 | | | веќе видена

На МВР поважно им е дали на граѓаните маската им е под нос или закачена само на едното уво за веднаш да ги казнат, а воопшто не им е важно кој поседува и носи ...
сите 77 | | | веќе видена

Македонската одбојкарска репрезентација со одличен настап на квалификацискиот турнир во Скопје си обезбеди пласман на Европското првенство. Ова за нас ќе биде ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Меси не патува во Киев, нема да игра против Динамо иако не е повреден

Од:
До кого (е-маил):
Порака: