Жиру пред трансфер во Интер, Ериксен заминува во јануари?

Интер се очекуваше да има далеку потешка задача на гостувањето кај Сасуоло со оглед на лошата форма и акумулираниот замор, но интересно, гостите од Милано ...
| | веќе видена | слични

Бепе Марота му даде огромна поддршка на Антонио Конте и нагласи дека Интер има долг и сериозен проект со тренерот и покрај неуверливите резултати, но ако ...
| | веќе видена | слични

Италијанскиот медиум „Тутоспорт“ пренесува дека Интер и дефинитивно се откажал од Кристијан Ериксен и ја одредил цената по која ќе го продаде во јануарскиот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Од срцето на Македонија испраќаме силна порака. Решивме да застанеме на патот на предавството, нема да дозволиме да го скршат македонскиот народ, да го ...
сите 520 | | | веќе видена

Аџибадем Систина информира објектот на поранешната болница „Мала Богородица“ е во финална фаза на опремување и адаптирање во ковид-центар.Како што веќе знаете, ...
сите 839 | | | веќе видена

Десната рака на Христијан Мицкоски, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник, Александар Николовски, на последното гостување на ТВ Алфа, го обвини Зоран Заев ...
сите 127 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ денеска продолжува со протести во 11 градови кои ќе започнат во 18 часот.Од партијата додаваат дека продолжуваме, заедно со народот против ...
сите 237 | | | веќе видена

Женската иницијатива Женска слободна зона со обележување на јавните простори во градот Скопје, каде најчесто се случува сексуално вознемирување на јавни ...
сите 155 | | | веќе видена

Судија во претходна постапка во тетовскиот суд попладнево определи мерка притвор од 30 денови за 24 годишниот М.М кој вчера беше приведен откако пукал во ...
сите 442 | | | веќе видена

Времето утре ќе биде претежно сончево, по одделни котлини со појава на утринска магла. Ќе дува слаб ветер од променлив правец. Минималната температура ќе биде ...
сите 157 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Жиру пред трансфер во Интер, Ериксен заминува во јануари?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: