„Чеканите“ ги оставија Шефилд јунајтед заковани на дното

3 копии
2 копии

Лидс за кој македонскиот репрезентативец Езџан Алиоски одигра цел меч, приреди изненадување со победата од 1-0 на гостувањето кај Евертон. Ова беше меч на кој ...
| | веќе видена | слични

Езгијан Алиоски со својот Лидс продолжува со одличните изданија во Премиерлигата, триумфирајќи со 0-1 на гостувањето против Евертон во 10. коло. Алиоски го ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Амбасадорите на ЕУ вчера повторно не успеаја да постигнат договор за заклучоците за отворање на преговорите со Македонија. Бугарија и натаму инсистира ...
сите 198 | | | веќе видена

Министерот за здравство, Венко Филипче се огласи со поддршка за премиерот Зоран Заев по серијата бурни реакции што ги предизвика неговото интервју за ...
сите 122 | | | веќе видена

Откако Македонија доби вето за почеток на пристапните приговори со Европската Унија, го нема ни под дрво, ни под камен веќе две недели вицепремиерот за ...
сите 44 | | | веќе видена

„Тоа што осудениот Владо Бучковски кој го ослободи Врховен суд преговара со Бугарија е вовед во ново апокалиптично сценарио“, порача лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, ...
сите 150 | | | веќе видена

Најавата дека итно ќе се стави на располагање за пациентите од вториот бран на пандемијата, за новиот ковид Центар кај Стара Систина и по 11 дена ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Чеканите“ ги оставија Шефилд јунајтед заковани на дното

Од:
До кого (е-маил):
Порака: