Приведена тетовка која го нападнала сопругот со остар предмет

5 копии
3 копии
2 копии
4 копии
3 копии
3 копии

На 28.11.2020 во 03:00 часот во с.Селемли, општина Богданци, полициски службеници од Полициска станица за граничен премин и граничен надзор „Богородица“ го ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Американската авиокомпанија „Јунајтед ерлајнс“ во петокот започна да доставува вакцина против коронавирус произведена од фармацевтската компанија „Фајзер“ во ...
сите 296 | | | веќе видена

Ако догодина буџетските корисници заклучно првото тримесечје не реализираат најмалку 15 проценти од планираните капитални расходи, до второто најмалку 40 ...
сите 167 | | | веќе видена

„Овој викенд во Софија се одржуваат тајни средби помеѓу македонски бугарски владини претставници. Ова досега Заев не го негираше. Според нашите информации се ...
сите 165 | | | веќе видена

Женската иницијатива Женска слободна зона со обележување на јавните простори во градот Скопје, каде најчесто се случува сексуално вознемирување на јавни ...
сите 159 | | | веќе видена

Главниот американски имунолог, Ентони Фаучи, денеска апелираше до новоизбраниот претседател Џо Бајден „да ги затвори кафулиња што е можно побрзо, но не и ...
сите 176 | | | веќе видена

Албанскиот претседател Илир Мета оценува дека фомирањето парламентарна анкетна комисија за извештајот на Дик Марти во врска со истрагата за злосторствата за ...
сите 42 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Приведена тетовка која го нападнала сопругот со остар предмет

Од:
До кого (е-маил):
Порака: