Јунајтед се договориле со Мендеш за трансфер на Фати за 150 милиони евра, но…

Манчестер јунајтед се договориле со агентот на Ансу Фати, Жорге Мендеш за трансфер вреден 150 милиони евра, но Барселона, и покрај сите финансиски проблеми кои ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лапорта кој веќе претседател на Барселона од 2003 до 2010 година, период кој се смета за еден од најдобрите во историјата на клубот, веќе се договори со Матио ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Манчестер јунајтед се наоѓа во завршни преговори, односно според англиските медиуми 90% од трансферот е завршен и на крајот од сезоната Хакан Чалханоглу ќе се ...
| | веќе видена | слични

Угледниот германски медиум „Билд“ во своето вчерашно издание објави дека Манчестер Јунајтед се наоѓа пред изненадувачки ангажман на еден фудбалер. Имено, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Откако Македонија доби вето за почеток на пристапните приговори со Европската Унија, го нема ни под дрво, ни под камен веќе две недели вицепремиерот за ...
сите 268 | | | веќе видена

Амбасадорите на ЕУ вчера повторно не успеаја да постигнат договор за заклучоците за отворање на преговорите со Македонија. Бугарија и натаму инсистира ...
сите 195 | | | веќе видена

Договорот со Бугарија не е ниту за добрососедство ниту за пријателство. Барањата на Бугарија не се нови и датираат од 1878 година од Санстефанскиот договор. ...
сите 408 | | | веќе видена

„Тоа што осудениот Владо Бучковски кој го ослободи Врховен суд преговара со Бугарија е вовед во ново апокалиптично сценарио“, порача лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, ...
сите 213 | | | веќе видена

Најавата дека итно ќе се стави на располагање за пациентите од вториот бран на пандемијата, за новиот ковид Центар кај Стара Систина и по 11 дена ...
сите 218 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јунајтед се договориле со Мендеш за трансфер на Фати за 150 милиони евра, но…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: