Евертон, конечно, ја прекина лузерската серија

2 копии

Лидс за кој македонскиот репрезентативец Езџан Алиоски одигра цел меч, приреди изненадување со победата од 1-0 на гостувањето кај Евертон. Ова беше меч на кој ...
| | веќе видена | слични

Езгијан Алиоски со својот Лидс продолжува со одличните изданија во Премиерлигата, триумфирајќи со 0-1 на гостувањето против Евертон во 10. коло. Алиоски го ...
| | веќе видена | слични

Како и повеќето спортски работници, на Карло Анчелоти тешко му падна смртта на Диего Армандо Марадона. Анчелоти одлично го познаваше Марадона од времето кога ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Продолжуваме, заедно со народот против продажбата на татковината. Народот се буди и нема назад. Срамот на Зоран Заев не е заеднички. Да не дозволиме Зоран Заев ...
сите 246 | | | веќе видена

Ако догодина буџетските корисници заклучно првото тримесечје не реализираат најмалку 15 проценти од планираните капитални расходи, до второто најмалку 40 ...
сите 168 | | | веќе видена

Врховниот суд на американската држава Пенсилванија отфрли уште еден правен обид на таборот на американскиот претседател Доналд Трамп да ја оспори победата на ...
сите 211 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Евертон, конечно, ја прекина лузерската серија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: