ВМРО-ДПМНЕ: Тешко на држава во која Стојанчe керамида брани, а Филипче лечи, и денес енормно висока броја заразени

Тешко на држава во која Стојанчe керамида брани, а Филипче лечи. Секоја минута по еден човек во Македонија заболува од КОВИД. Секој час во изминатово деноноќие ...
| | веќе видена | слични

Новинарот Бранко Героски објави статус на граѓанин чии дедо е заболен од корона.Таа тврди дека секоја инфузија им ја наплаќаат по 2000 денари и прашува дали и ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ ги користи сите можнистите и механизмите на делување кои и стојат на располагање на опозицијата, како што се блокадите во Собранието, излегувањето ...
сите 389 | | | веќе видена

Бороците од челичарницата „Азовстал“ во украинскиот град Мариупол, завршија во поранешна затворска колонија која е под контрола на руската армија. Украинската ...
сите 259 | | | веќе видена

Премиерот Ковачевски оцени дека иако СОНК донесе одлука да оди во штрајк тој дијалог не беше прекинат и се потврди дека нашата држава има институции и законски ...
сите 292 | | | веќе видена

Андреј Петров член на ИО и поранешен пратеник на СДСМ во емисијата 24 анализа потенцираше дека доообјаснувањето на Макрон во врска со пристапните реговори е ...
сите 438 | | | веќе видена

Според информациите кои се појавија на фан страната посветена на Еурофарм Пелистер, Шпанецот Даниел Гордо ќе биде наследникот на Жељко Бабиќ на клупата на ...
сите 92 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: Тешко на држава во која Стојанчe керамида брани, а Филипче лечи, и денес енормно висока броја заразени

Од:
До кого (е-маил):
Порака: