Оваа СЕКС ПОЗА не е за секого, но гарантира огромно задоволство ако успеете да ја изведете!


АКО сте уморни од класични секс пози и сакате да ги зачините работите во спалната соба, не треба да се грижите повеќе! „Daily Star“ во соработка со ...
| | веќе видена | слични

Како можете безбедно и удобно да ја реализирате вашата фантазија? Гледајќи филмови, може да имате впечаток дека сексот под туш е крајно еротски и возбудлив ...
| | веќе видена | слични

Сексуалните играчки во домаќинствата можат да бидат вистинско откритие за жените кои не сакаат да одат во сексуални продавници а копнеат по дополнителна ...
| | веќе видена | слични

Сосема е нормално дека понекогаш за време на водење љубов чувствувате несигурност што ве спречува да продолжите да уживате во интимна врска со вашиот партнер. ...
| | веќе видена | слични

Ако се направи правилно, ќе доживеете неверојатно искуство со вашиот партнер.. Часовник на ланец што се лула лево – десно, или нишало, се првите асоцијации ...
| | веќе видена | слични

Доколку ви здодеале класичните секс пози и сакате да ги зачините работите во вашата спална соба, тогаш треба да го погледнете ова. „Daily Star“ во соработка со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ВМРО-ДПМНЕ и многу луѓе кои не се партиски определени денеска повторно протестираа и побараа оставка на Заев и слобода на народот. Тие заедно побараа Заев да ...
сите 333 | | | веќе видена

Ако догодина буџетските корисници заклучно првото тримесечје не реализираат најмалку 15 проценти од планираните капитални расходи, до второто најмалку 40 ...
сите 164 | | | веќе видена

За владините функционери и Заев да обезбедат иднина, прво треба да ја согледаат реалноста, а реалноста во Македонија се одликува со криза, живот на рати, ...
сите 207 | | | веќе видена

Новинарот Џеф Мејсон го испровоцира Доналд Трамп со прашањето дали ќе го признае Џо Бајден за претседател.„Ќе биде тешко да се признае неговата победа, бидејќи ...
сите 310 | | | веќе видена

Женската иницијатива Женска слободна зона со обележување на јавните простори во градот Скопје, каде најчесто се случува сексуално вознемирување на јавни ...
сите 168 | | | веќе видена

Во Албанија во последното деноноќие регистрирана е висока бројка на новозаразени, оздравени но и починати од последици од Ковид-19. – Во изминатите 24 часа од ...
сите 84 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Оваа СЕКС ПОЗА не е за секого, но гарантира огромно задоволство ако успеете да ја изведете!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: