(Видео) Македонија изгуби од Ерменија, останува во Лигата Ц

Херојот на историскиот пласман на Македонија на Европското првенство во фудбал, Горан Пандев, во интервју за Ал Џезира се произнесе за своите очекувања од ...
| | веќе видена | слични

Спортската правда е задоволена. Рекордерот по број на настапи и голови за Македонија и донесе славје на оваа репрезентација, која заедно со Хрватска ќе го ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во интервју за „Ал Џезира Балканс“, капитенот на македонската репрезентација, Горан Пандев раскажува за пласманот на Македонија на Европското првенство, како ...
| | веќе видена | слични

Горан Пандев заслужи да биде херој на најважниот натпревар во историјата на македонскиот фудбал, кога на гостувањето во Тбилиси постигна погодок вреден пласман ...
| | веќе видена | слични

Капитенот на фудбалската репрезентација на Македонија, Горан Пандев во интервју за „Ал џезира Балкан“ говореше за историскиот успех и пласманот на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека никогаш не посочил оти други лица се виновни за петкратното убиство кај Смилковско езеро познато во јавноста како ...
сите 160 | | | веќе видена

Образованието е систем којшто се подготвува подолг период и реформите не се прават од денес за утре. Сега дојде времето за оваа промена со којашто фокусот на ...
сите 482 | | | веќе видена

Португалскиот министер за надворешни работи Августо Сантош Силва изјави во Европскиот парламент дека целите на неговата земја како претседавач на ЕУ во областа ...
сите 242 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски не очекува промена на позициите на Софија кон Скопје и по изборите во Бугарија на 4 април. Шефот на државата во интервју за Тв ...
сите 176 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Македонија изгуби од Ерменија, останува во Лигата Ц

Од:
До кого (е-маил):
Порака: