РАЗГОВОРОТ БИЛ ДОЛГ: Каракачанов откри дека има две опции


5 копии
2 копии

На денот кога на премиерот Зоран Заев уште еднаш меѓународно му се признаени успесите, кога добива награда од реномирана европска фондација , Мицкоски побрза ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Нема крај лицемерието на очајниот губитник Христијан Мицкоски. На денот кога на претседателот Зоран Заев уште еднаш меѓународно му се признаени успесите, кога ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Денеска се регистрирани 329 нови лабораториски позитивни случаи на SARS CoV-2, со што вкупната бројка на дијагностицирани лица со КОВИД-19 изнесува ...
сите 546 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска ја предводеше владината делегација и заедно со вицепремиерот задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи, со министерката за труд ...
сите 204 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христојан Мицкоски по гласањето на избирачко место во ОУ „Димо Хаџи Димов“ во Влае им се заблагодари на сите граѓани кои денеска излегле ...
сите 387 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ на денешната граѓанска трибина ‘‘Најдоброто за мојата општина ‘‘ пред арачиновци вети дека развојот на Арачиново ќе продолжи како и ...
сите 76 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика утре треба да донесе одлука за цените на нафтените деривати. Дали ќе има повторно поскапување на цените на горивата ќе ...
сите 77 | | | веќе видена

Двајцата македонски фудбалери, Езѓан Алиоски и Кире Ристевски, заедно со голманот Столе Димитриевски, синоќа на арената „Тоше Проески“ во Скопје, го одбележаа ...
сите 86 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

РАЗГОВОРОТ БИЛ ДОЛГ: Каракачанов откри дека има две опции

Од:
До кого (е-маил):
Порака: