По полицискиот час, Австрија воведува и ограничувања за продавниците


2 копии
6 копии
2 копии

Епидемиологот Предраг Кон најавил дека денеска Србија ќе има најголем број на новозаразени од почетокот на епидемијата. Бележиме пораст на новозаразени, ...
| | веќе видена | слични

Епидемиологот и член на Кризниот штаб за борба против коронавирусот во Србија, д-р Предраг Кон, во гостување на утринската програма на Првата телевизија, ...
| | веќе видена | слични
5 копии
4 копии

Епидемиологот Предраг Кон најави дека денес Србија ќе има најголем број новозаразени од почетокот на епидемијата. – Евидентираме зголемување на нови инфекции, ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев денеска ја предводеше владината делегација и заедно со вицепремиерот задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи, со министерката за труд ...
сите 231 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христојан Мицкоски по гласањето на избирачко место во ОУ „Димо Хаџи Димов“ во Влае им се заблагодари на сите граѓани кои денеска излегле ...
сите 402 | | | веќе видена

Денеска претседателот на СДСМ Зоран Заев заедно со кандидатот за градоначалник Ферат Асан и носителката на листата за советници Нежмие Саитова се обрати пред ...
сите 322 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика утре треба да донесе одлука за цените на нафтените деривати. Дали ќе има повторно поскапување на цените на горивата ќе ...
сите 77 | | | веќе видена

Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено, по наместа влажни коловози, соопшти Автомото сојузот. Сообраќајот на регионалниот пат 1202 Дебар-Маврово ...
сите 138 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

По полицискиот час, Австрија воведува и ограничувања за продавниците

Од:
До кого (е-маил):
Порака: