Студенти-доктори од УГД Штип на едукација и обука во Аџибадем Систина

Соработка на „Аџибадем Систина“ со Факултетот за медицински науки при УГД Штип Клиничката болница „Аџибадем Систина“ во соработка со Факултетот за медицински ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Дваесет и три ученици од втората генерација на проектот „20-20-20“ во ОСТУ „Гостивар“ добија таблет компјутери за дигитална настава Гостивар како донација на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во ОЈО Скопје, Државниот јавен обвинител Љубомир Јовески посочи, дека е отворен предмет за Беса Транс и овие податоци што ги собираат на барање на бугарските ...
сите 1064 | | | веќе видена

Истражувавме и изминативе два-три дена и ќе предложиме една нова мерка до Владата, а тоа е посебна стимулација за матичните лекари. Односно, матичните лекари ...
сите 359 | | | веќе видена

Ги видовте фактурите што ги плати МЕПСО, фактурата што ја плаќа ЕЛЕМ, секој ден гледаме бидејќи секој ден има тендери. Таа фактура ќе продолжи и во иднина да ...
сите 130 | | | веќе видена

„Ние два дена гледавме нашите обвинители како се присутни во Бугарија, а се воопшто ненадлежни за инцидентот кој што се случи, за трагедијата која што се случи ...
сите 148 | | | веќе видена

Македонските фудбалери ќе играат против европскиот шампион Италија, во баражот за Светското првенство кое следната година ќе се игра во Катар. Денес се одржа ...
сите 147 | | | веќе видена

Како што јави дописникот на МИА од Софија, според Комитова, која е експерт за противпожарна заштита на објекти, има нешто многу чудно, а тоа е што пожарот ...
сите 355 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Студенти-доктори од УГД Штип на едукација и обука во Аџибадем Систина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: