YouTube сака да го сруши TikTok со Shorts


2 копии

За само неколку месеци, создадени се повеќе од 5.000 видеа со повеќе од 100.000 прегледи. Да, се појави нова платформа што наскоро може да ги турне Инстаграм и ...
| | веќе видена | слични

Google воведе нова услуга за која дури и не знаевме дека ни е потребна, а сега пак не ни е јасно како живеевме пред да се појави. Колку пати ви се случило ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Лидерот на ВМРО, Красимир Каракачанов го критикуваше поранешниот бугарски премиер Бојко Борисов во врска со „остриот пресврт“ во неговиот став кон Македонија. ...
сите 620 | | | веќе видена

Дојде во Гостивар, нервозно ме нападна, ме навредуваше се посрамоти и си отиде. Министерот кој потпиша македонски пасоши на балкански нарко босови, а нема за ...
сите 178 | | | веќе видена

СДСМ, Заев, Филипче и функционерите на СДСМ кога веќе не можат да ги излажат граѓаните, пробуваат на своите членови да им стават розови очила. Венко Филипче ...
сите 50 | | | веќе видена

Бидејќи Општина Охрид, Општона Струга, нити пак Министерството з атранспорт и врски не ги објавија јавно краткотрајните договори за закуп на плажи на ...
сите 79 | | | веќе видена

Од 14 до 20 часот денеска, на автопатот Скопје – Велес и скопската обиколница, полицијата санкционира 66 возачи за брзо возење.Според МВР, 62 од нив возеле со ...
сите 269 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

YouTube сака да го сруши TikTok со Shorts

Од:
До кого (е-маил):
Порака: