Директорот на Пазарен инспекторат ПОЗИТИВЕН НА КОРОНАВИРУС

6 копии
2 копии
11 копии

Пратеничката од ЛДП Моника Зајкова вечерва објави дека е позитивна на Ковид-19 и е хоспитализирана на Клиниката за инфективни болести во Скопје. -Ви пишувам ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии

Пратеничката и потпретседателка на ЛДП, Моника Зајкова ноќеска е хоспитализирана на Инфективната клиника во Скопје поради нарушување на здравствената состојба ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Повторното, овој пат политичко актуализирање на прашањето за изградба на железничката пруга Скопје – Софија, по најавата на македонската влада за продажба, ...
сите 470 | | | веќе видена

Индонезиските нуркачи го пронашле уредот за снимање на гласови од пилотската кабина на авионот што минатата недела се урна во Јавското Море, а сè уште трага по ...
сите 131 | | | веќе видена

Потпретседателот на САД Мајкл Пенс ѝ телефонирал на својата наследничка Камала Харис и ѝ честитал за назначувањето на позицијата, според две лица запознати со ...
сите 466 | | | веќе видена

Повеќе од илјада матични лекари не можеа да учествуваат во онлајн дискусијата до докторот Дејан Докиќ, поврзана со лекот Ивермектин. За ова на социјалните ...
сите 179 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ не го организираше собранискиот упад на 27 април. Ова го сведочеа уште тројца поранешни градоначалници од времето на Никола Груевски. Ивица Конески, ...
сите 75 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Директорот на Пазарен инспекторат ПОЗИТИВЕН НА КОРОНАВИРУС

Од:
До кого (е-маил):
Порака: