Ердоган вети нова куќа за секој чиј дом е уништен во земјотресот

2 копии
3 копии

Претседателот на Турција, Реџеп Таип Ердоган, посочи во неделата дека европските муслимани се соочени со дискриминација и дека им се одземаат правата и ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ најави дека денеска во Скопје ќе постави блокади пред Владата, пред Министерството за надворешни работи и пред Министерството за правда од 16 до 17 ...
сите 772 | | | веќе видена

Во главниот град денеска се одвиваше протест на три локации за оставка на Зоран Заев.Граѓаните масовно се собраа пред Министерството за надворешни работи, ...
сите 189 | | | веќе видена

Антон Кутев, пратеникот од Бугарската социјалистичка партија, смета дека секој постигнат договор ќе биде залуден доколку Бугарите не ги убедат Македонците дека ...
сите 201 | | | веќе видена

Бројот на новзаразени ќе се намалува, а на смртни случаи ќе се зголемува - вели доктор Харис Бабачиќ, лекар истражувач на каролинска институт во Шведска.
сите 39 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ердоган вети нова куќа за секој чиј дом е уништен во земјотресот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: