Во Бих нов рекорд со 1.912 коронаинфекции и 22 починати во еден ден


4 копии
2 копии

Косовската Влада воведе дополнителни мерки за заштита од ширењето на епидемијата на ковид-19, откако последните денови беше забележано видно зголемување на ...
| | веќе видена | слични

Нови 1128 случаи на коронавирусот, 36 проценти од тестираните – позитивни, 12 жртви и 307 оздравени. Ова е корона-билансот за изминатото деноноќие кој покажува ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

ПРОВОКАЦИИ ОД БУГАРИЈА, ВЛАДАТА ВЕЛИ ТОА Е ПРОТИВ ДОБРОСОСЕДСТВОТО Целата историска наука во Македонија се заснова на лаги и фалсификат, изјави проф. Кирил ...
сите 601 | | | веќе видена

Рускиот амбасадор во Вашингтон, кој беше вратен во неговата земја на консултации во март, денеска отпатува во САД, во согласност со неодамнешниот договор меѓу ...
сите 246 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Бих нов рекорд со 1.912 коронаинфекции и 22 починати во еден ден

Од:
До кого (е-маил):
Порака: