Оглас за вработување во EOS Матрих

Во ек на економска и здравствена криза продолжува вдомување на партиски војници во администрација. Новите огласи за вработување во администрација наидуваат на ...
| | веќе видена | слични

Кроација Осигурување АД – Друштво за неживотно осигурување вработува: Референт за финасиско сметководство Потребни квалификации и способности: ВСС Задолжително ...
| | веќе видена | слични

Нов ден, нов оглас. Забрзано се полни државната администрација со партиски кадри и покрај изјавите на премиерот Зоран Заев дека ќе се намалува а на тој начин ...
| | веќе видена | слични

Додека се бара чаре за огромната превработеност во државната администрација, а се најавува и трансфер на вработени во приватниот сектор, новите вработувања не ...
| | веќе видена | слични

Народната банка на Република Северна Македонија објавува оглас за вработување на еден извршител на определено време на работно место хигиеничар почетен степен ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Секретаријатот за европски прашања објави оглас за вработување на посебен советник на заменик претседателот на владата на Македонија задолжен за задолжен за ...
| | веќе видена | слични

Секретаријатот за европски прашања (СЕП) распиша оглас за вработување со плата од 49.000 денари. До тука работите се издржани, ама во условите се прпорачува да ...
| | веќе видена | слични

Доколку сте еден од двајцата среќници кои ќе се вработат на позициите за кои оглас распиша општина Струга, ќе земате плата од 40.000 денари. Но, не само овие ...
| | веќе видена | слични

Останато

Околу 300 припадници на Армијата за време на прогласената кризна состојба ќе бидат ангажирани во поддршка на полицијата за обезбедување на објектите согласно ...
сите 286 | | | веќе видена

Претседателката на Европската комисија, Урсула фон дер Лајен, најави дека првите вакцинации на граѓани на Европската Унија ќе бидат извршени против Ковид-19 ...
сите 430 | | | веќе видена

Претседателот на Владата, Зоран Заев по завршувањето на состанокот на Советот за безбедност истакна дека со воведување на кризна состојба на целата територија ...
сите 204 | | | веќе видена

Бугарскиот заменик министер за надворешни работи Георг Георгиев тврди дека Бугарија не е единствената која ја стопира Македонија за влез во ЕУ.Сега се зборува ...
сите 401 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп планира да го помилува поранешниот советник за национална безбедност Мајкл Флин, кој во 2017 година призна дека го ...
сите 258 | | | веќе видена

Денешното рочиште за предметот "Траекторија" кој го води Судијата Горан Бошевски а застапник на обвинението е јавниот обвинител Лиле Стефанова започна со ...
сите 58 | | | веќе видена

Озогласената „жолта куќа“ во која до пред десетина години се вадеа органи на Срби се наоѓа на југот на Албанија во близна на градот Бурел. Неколку хирурзи под ...
сите 75 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Оглас за вработување во EOS Матрих

Од:
До кого (е-маил):
Порака: