ВМРО-ДПМНЕ: Поради Заев и Филипче МАКЕДОНИЈА ОДИ КОН ЛОМБАРДИСКО СЦЕНАРИО


9 копии

Секојдневната бројка на новозаразени и починати од КОВИД-19 алармира дека министерот за геноцид Филипче не е способен да ги заштити граѓаните. 12.002 активни ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Додека министерот геноцид, Венко Филипче прави хумористични видеа Македонија има нов најцрн ден во епидемијата со корона вирусот. Бројот на заболени во ...
| | веќе видена | слични

ВМРО-ДПМНЕ денеска повторно излезе со обвинувања за министерот за здравство, Венко Филипче и го повика, како што велат, „да собере храброст и да поднесе ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Пратеничката на ВМРО-ДПМНЕ од Охрид Лидија Петкоска му порача на министерот за здравство Венко Филипче дека е редно време да си замине. Петкоска смета дека ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Македонија со Филипче и Заев бележи црни рекорди. Последните биланси се 913 новозаразени и 24 мртви. Дури Филипче смислува хумористични видеа за социјални ...
| | веќе видена | слични

Синоќа, на официјалните страници на социјалните мрежи на министерот за здравство Венко Филипче беше објавено, па повлечено видео на кое папагали повторуваат ...
| | веќе видена | слични

„ШТО БЕШЕ ТОА ОДГОВОРНОСТ МИНИСТРЕ?!!! После 913 нови случаи! После 24 починати! После 37 нови случаи во Охрид! После 3 починати во Охрид! После ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче утринава се сретнал со директорите на ковид центрите од комплексот клиники Мајка Тереза во Скопје за да се разгледа ...
сите 420 | | | веќе видена

Генералниот секретар на СДСМ Љупчо Николовски на неговиот фејсбук статсус објави дека искажаните ставови на претседателот на партијата и премиер, Зоран Заев, ...
сите 311 | | | веќе видена

Аргентина тагува по Марадона, големата фудбалска легенда ја сплоти целата земја, можеа да се видат навивачи на лутите ривали Бока Јуниорс и Ривер Плата како ...
сите 337 | | | веќе видена

Компанијата „Астразенека“ и Универзитетот Оксфорд признаа дека настанала грешка при тестирањето на вакцината против коронавирус, што покренува многу прашања во ...
сите 171 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: Поради Заев и Филипче МАКЕДОНИЈА ОДИ КОН ЛОМБАРДИСКО СЦЕНАРИО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: