Спасовски хоспитализиран на Инфективната клиника во Скопје

Алжирското претседателство потврди дека мистериозната болест што предизвика хоспитализација на претседателот Абделмаџид Тебун во Германија минатиот месец е ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Словенечкиот министер за заштита на животната средина Андреј Визјак денеска соопшти дека е позитивен на коронавирусот. Тој од 27 октомври е во самоизолација, ...
| | веќе видена | слични
4 копии
3 копии
2 копии
повеќе

Останато

Ако догодина буџетските корисници заклучно првото тримесечје не реализираат најмалку 15 проценти од планираните капитални расходи, до второто најмалку 40 ...
сите 167 | | | веќе видена

Зголемениот број на заразени со корона вирусот во гостиварскиот регион ја принуди управата на болницата „Ферид Мурад“ да ги зголеми капацитетите за сместување ...
сите 151 | | | веќе видена

Новинарот Џеф Мејсон го испровоцира Доналд Трамп со прашањето дали ќе го признае Џо Бајден за претседател.„Ќе биде тешко да се признае неговата победа, бидејќи ...
сите 301 | | | веќе видена

Женската иницијатива Женска слободна зона со обележување на јавните простори во градот Скопје, каде најчесто се случува сексуално вознемирување на јавни ...
сите 169 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Спасовски хоспитализиран на Инфективната клиника во Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: