Во БиХ 1219 новозаразени со коронавирус, починаа 12 лица


3 копии

Грчкиот премиер, Кирјакос Мицотакис, се очекува денеска да објави нови мерки насочени кон спречување нов пораст на инфицираните со Ковид-19, соопштија владини ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
4 копии

Русија денеска пријавила 19.404 нови случаи на вирус корона, близу до рекордно високо ниво, а 292 лица починале како резултат на ковид-19, објавија властите. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Грчкиот премиер Кирјакос Мицотакис заедно со шефот на Комисијата на епидемиолози во Министерството за здравство на Грција, професорот Сотирис Циодрас, денеска ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Владата предводена од СДСМ со предлог-Буџетот за 2021 година праќа јасна порака дека помошта за економијата, помошта за спас на работните места, поддршката на ...
сите 269 | | | веќе видена

Од изјавите на политичарите не може да се открие каква нова понуда и документи се во игра, иако од претходно е познато дека она на што инсистира бугарската ...
сите 523 | | | веќе видена

Озогласената „жолта куќа“ во која до пред десетина години се вадеа органи на Срби се наоѓа на југот на Албанија во близна на градот Бурел. Неколку хирурзи под ...
сите 75 | | | веќе видена

Дознавме дема Пендаровски по рецептот на измамникот Заев станал претседател на државата со криминал, наместо крокодилски солзи одговорност. Целата јавност ...
сите 37 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во БиХ 1219 новозаразени со коронавирус, починаа 12 лица

Од:
До кого (е-маил):
Порака: