За безгрижно детство и сигурна иднина, одберете банка која е партнер од доверба

4 копии

За учење на финансиска одговорност е потребно време и истрајност, но отворањето на детска штедна книшка може да помогне за таа цел и најчесто се покажува како ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Силк Роуд Банка АД Скопје воведува нови промотивни услови за потрошувачките необезбедени кредити за физички лица. Отсега, сите апликанти може да аплицираат за ...
| | веќе видена | слични
4 копии

НЛБ Банка најави продолжување на тековната промотивна кампања за сите кредити за физички лица до крај на годината односно до 31.12.2020 година. Во рамките на ...
| | веќе видена | слични
6 копии

НЛБ Банка, во рамките на детскиот ликовен конкурс по повод НЛБ Месецот на штедење, ги објави победничките цртежи на тема „Штедење и истражување на убавините на ...
| | веќе видена | слични

Овој конкурс Банката го организира традиционално по 9-ти пат и како и минатите години и оваа година тој имаше хуманитарен карактер. Банката за секој пристигнат ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Хуманитарниот Mozzart караван никогаш не стои во место, а овој пат е со нова донација наменета за Универзитетската клиника за детски болести во Скопје. ...
| | веќе видена | слични

Светскиот ден на штедењето е многу популарен во Германија, и тоа со генерации. Но, дали штедењето се’ уште е исплатливо? Банките велат - да. И, ги повикуваат ...
| | веќе видена | слични

„Верверичка“ повторно подготви изненадувања за сите деца што ќе се родат на 31 октомври 2020 година. По повод Светскиот ден на штедењето, Комерцијална банка АД ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче се огласи со поддршка за премиерот Зоран Заев по серијата бурни реакции што ги предизвика неговото интервју за ...
сите 228 | | | веќе видена

Тимчо Муцунски, пратеник во Собранието од ВМРО-ДПМНЕ на денешната комисија за финансирање и буџет зборуваше за амандманот кој е на предлог на граѓанскиот ...
сите 155 | | | веќе видена

Десната рака на Христијан Мицкоски, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник, Александар Николовски, на последното гостување на ТВ Алфа, го обвини Зоран Заев ...
сите 116 | | | веќе видена

Вечерва и Кичево се крена на нозе против штетните преговори кои ги води Владата на Зоран Заев заедно со други 10 градови во Македонија. Како што може да се ...
сите 92 | | | веќе видена

Наместо да се крие зад партиски соопштенија, да организира таканаречени протести преку кои си ја спасува фотелјата, Мицкоски да излезе и да каже: со кого ...
сите 592 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

За безгрижно детство и сигурна иднина, одберете банка која е партнер од доверба

Од:
До кого (е-маил):
Порака: