Со InOne.mk и Уни Банка домашните фирми побрзо и со пониски трошоци отвораат своја онлајн продавница


3 копии

InOne.mk и Уни Банка обезбедуваат нови поволности за фирмите што воведуваат своја онлајн продажба. Како дел од целосен сет на услуги за дигитален маркетинг, ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Предизвиците, можностите и ефектите од Kовид кризата кон бизнисите ќе бидат во фокусот на Третата годишна конференција за е-трговија во Македонија, која ...
| | веќе видена | слични

Традиционално, во организација на Асоцијацијата за е-трговија на Македонија, конференцијата ќе биде место каде мноштво истакнати странски и домашни говорници ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Со развојот на технологијата и дигитализацијата на пазарот, онлајн продажбата рапидно оди во нагорна линија и станува неопходна алатка за секој бизнис и само ...
| | веќе видена | слични

Поранешната министерка за финансии Нина Ангеловскасе повторно е претседател на Асоцијацијата за е-трговија на Македонија, функција која ја имаше пред да стане ...
| | веќе видена | слични

Поранешната министерка за финансии, Нина Ангеловска, повторно е на чело на Асоцијација за е-трговија на Македонија. „По стапувањето на функцијата министер за ...
| | веќе видена | слични

Нина Ангеловска, поранешната министерка за финансии се врати на функцијата претседател на Асоцијацијата за е-трговија на Македонија. Самата објави дека овој ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Се покажа дека оваа година беше клучна за поштенската индустрија која му ја покажа на светот својата флексибилност, упорност и непроценливата улога која ја ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Откако призна за самиот себе си дека е хистеричен, Мицкоски ги навреди граѓаните, ги навреди Македонците, без срам и перде за хистеричен го прогласи целиот ...
сите 246 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 811 пациенти позитивни и суспектни на корона вирусот. По ...
сите 412 | | | веќе видена

Ако догодина буџетските корисници заклучно првото тримесечје не реализираат најмалку 15 проценти од планираните капитални расходи, до второто најмалку 40 ...
сите 167 | | | веќе видена

Зголемениот број на заразени со корона вирусот во гостиварскиот регион ја принуди управата на болницата „Ферид Мурад“ да ги зголеми капацитетите за сместување ...
сите 151 | | | веќе видена

Новинарот Џеф Мејсон го испровоцира Доналд Трамп со прашањето дали ќе го признае Џо Бајден за претседател.„Ќе биде тешко да се признае неговата победа, бидејќи ...
сите 318 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Со InOne.mk и Уни Банка домашните фирми побрзо и со пониски трошоци отвораат своја онлајн продавница

Од:
До кого (е-маил):
Порака: