Партиски состаноци без почитување протоколи

3 копии
4 копии

Повторно негативен рекорд на новозаразени во едноденоноќие во Албанија, каде кај 23 отсто од тестраните е дијагностициран Ковид-19. Според министертвото за ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Бројката на жртви на пандемијата на Ковид-19 во Косово се искачи на вкупно 705 од појавата на болеста, откако минатото деноноќие починаа осуммина од заразените ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Министерството за здравство соопшти дека согласно извештајот на Институтот за јавно здравје кој се однесува на периодот од 26 октомври до 1 ноември, тестирани ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Непосредно пред да почине, Диего Армандо Марадона имал операција на хематом на мозокот, по што била направена неговата последна јавна фотографија. Тој бил во ...
сите 280 | | | веќе видена

Општината Битола од општинскиот буџет ќе издвои 40 илјади евра за изградба на модуларната болница, која почна да се гради наспроти инфективното одделение во ...
сите 128 | | | веќе видена

Британскиот министер за локални заедници, Роберт Џенрик, изјави дека нема причина за загриженост поради податоците за ефективноста на потенцијалната вакцина од ...
сите 155 | | | веќе видена

Во последните 24 часа се направени 3084 тестирања, а регистрирани се 1093 нови случаи на ковид-19 и тоа 431 во Скопје, 57 во Куманово, Дебар-14, Штип-41, ...
сите 328 | | | веќе видена

Американскиот претседател, Доналд Трамп, на социјалната мрежа Твитер објави дека Џо Бајден може да стане претседател само ако докаже дека гласовите ги добил ...
сите 173 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Партиски состаноци без почитување протоколи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: