Пожарникарите протестираа пред канцеларијата на Шилегов


6 копии

Градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов, синоќа одржа онлајн состанок со претседателот на Владата, Зоран Заев, Министерката за одбрана Радмила ...
| | веќе видена | слични
2 копии
5 копии

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Зоран Заев, заедно со министерката за одбрана Радмила Шекеринска, претседателот за ЗЕЛС и ...
| | веќе видена | слични
2 копии
7 копии

Градоначалникот на Град Скопје Петре Шилегов информира дека денеска попладне ќе имаат онлајн состанок со премиерот Зоран Заев, министерката за одбрана Радмила ...
| | веќе видена | слични

Претставници на синдикатите на Бригадата за противпожарна заштита попладнево ќе имаат средба со премиерот Зоран Заев, министерката за одбрана Радмила ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на српскиот Парламент, Ивица Дачиќ, без влакно на јазикот ги коментира тезите на премиерот Зоран Заев од интервјуто за бугарската информативна ...
сите 280 | | | веќе видена

Возачот на Хаас, Роман Грожан, ја испрати првата порака од болница уште вечерта во неделата по страшниот инцидент што го имаше во Бахреин, а само два дена по ...
сите 120 | | | веќе видена

Два дена по скандалозното интервју, наместо Зоран Заев да се извини, и да се повлeче од изјавите кои претставуваат удар на темелите на македонската држава и ...
сите 100 | | | веќе видена

Лично разочарување за Меркел и неуспех за германското претседателство ќе биде ако Македонија не ги стартува преговорите во декември, вели Кнут Флекенштајн во ...
сите 416 | | | веќе видена

Зар не може барем да се намалат средствата за украсување и дел од нив да се употребат за да се нахранат гладните, да се платат сметки на социјално загрозените, ...
сите 12 | | | веќе видена

Добитничката на Нобеловата награда за мир Надија Мурад изјави дека пандемијата на Ковид-19 ја зголеми трговијата со жени и родовото насилство, оставајќи го ...
сите 101 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пожарникарите протестираа пред канцеларијата на Шилегов

Од:
До кого (е-маил):
Порака: