Стопанска банка а.д. Битола започна со предвремена исплата на октомвриските пензии

Стопанска банка а.д. Битола ги известува своите клиенти пензионери дека исплатата на пензиите за месец октомври, се изврши во 4 групи во сите отворени ...
| | веќе видена | слични

Дигиталните киосци на Комерцијална банка АД Скопје од 02.11.2020 година овозможуваат нова бесплатна услуга – плаќање на сметките од А1. Секој што поседува ...
| | веќе видена | слични

Одбележувајќи го Светскиот ден на штедењето, Централна кооперативна банка АД Скопје ги избра најдобрите банкарски службеници, кои се истакнаа во своето ...
| | веќе видена | слични

Традиционалниот настан по повод „Светскиот ден на штедењето“ и оваа година беше организиран од страна на Македонската банкарска асоцијација, во соработка со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Традиционално, по повод Светскиот ден на штедењето, 31 октомври, Македонската банкарска асоцијација денеска ги додели признанијата на Најдобрите шалтерски ...
| | веќе видена | слични

Традиционално, по повод Светскиот ден на штедење, 31-ви октомври, Македонската банкарска асоцијација доделува признанија за најдобри банкарски службеници во ...
| | веќе видена | слични

Секој последен викенд во месецот со кредитните картички на Стопанска банка а.д. Битола подигнувајте средства од банкоматите на Банката БЕЗ ПРОВИЗИЈА! ...
| | веќе видена | слични
2 копии

По повод Светскиот ден на штедењето кој денес поради пандемијата предизвикана од ковид-19 вирусот беше одбележан со користење на дигитални средства од страна ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ВМРО-ДПМНЕ и многу луѓе кои не се партиски определени денеска повторно протестираа и побараа оставка на Заев и слобода на народот. Тие заедно побараа Заев да ...
сите 333 | | | веќе видена

Ако догодина буџетските корисници заклучно првото тримесечје не реализираат најмалку 15 проценти од планираните капитални расходи, до второто најмалку 40 ...
сите 157 | | | веќе видена

За владините функционери и Заев да обезбедат иднина, прво треба да ја согледаат реалноста, а реалноста во Македонија се одликува со криза, живот на рати, ...
сите 206 | | | веќе видена

Новинарот Џеф Мејсон го испровоцира Доналд Трамп со прашањето дали ќе го признае Џо Бајден за претседател.„Ќе биде тешко да се признае неговата победа, бидејќи ...
сите 310 | | | веќе видена

Зголемениот број на заразени со корона вирусот во гостиварскиот регион ја принуди управата на болницата „Ферид Мурад“ да ги зголеми капацитетите за сместување ...
сите 434 | | | веќе видена

Во Албанија во последното деноноќие регистрирана е висока бројка на новозаразени, оздравени но и починати од последици од Ковид-19. – Во изминатите 24 часа од ...
сите 83 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стопанска банка а.д. Битола започна со предвремена исплата на октомвриските пензии

Од:
До кого (е-маил):
Порака: