ОИЛКО држи лекции! Колкава е добивката на транспортната компанија?

7 копии

„ Македонски телеком “ во првите девет месеци од 2020 година бележи добри резултати и покрај предизвиците во работењето што ги наметна пандемијата на Ковид-19. ...
| | веќе видена | слични

Во периодот Јануари – Септември 2020 година, Гранит АД Скопје оствари позитивен резултат (добивка) во износ од 93,139 илјади денари, додека вкупната сеопфатна ...
| | веќе видена | слични

Прилепска Пиварница АД – Прилеп во работењето за периодот 01.01. до 30.09.2020 година оствари добивка на износ од 145.411 илјади денари. Во периодот ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Македонски телеком соопшти дека во првите девет месеци од годинава бележи добри резултати во работењето и покрај предизвиците што ги наметна пандемијата на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство д-р Венко Филипче попладнево се сретна со д-р Александар Трајановски директор на Универзитетската клиника за трауматологија, ортопедски ...
сите 675 | | | веќе видена

До крајот на денот се очекува да се знае колку припадници на полицијата и Армијата ќе бидат потребни за обезбедување на објектите кои ги посочи Министерството ...
сите 244 | | | веќе видена

Постои ризик сиромашните и ранливите да бидат прегазени во стампедото за вакцината против коронавирусот, изјави денеска директорот на Светската здравствена ...
сите 459 | | | веќе видена

Несомнено, политичката ситуација по бугарското вето ќе влијае на работата на Заедничката историска комисија, но, сепак, сметам дека таа треба да продолжи да ...
сите 279 | | | веќе видена

Со изведување на материјални докази денеска во Основниот кривичен суд Скопје продолжува судењето за незаконското финансирање на невладината организација ...
сите 46 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ОИЛКО држи лекции! Колкава е добивката на транспортната компанија?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: