Пожарникарите излегуваат на протест


6 копии

Градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов, синоќа одржа онлајн состанок со претседателот на Владата, Зоран Заев, Министерката за одбрана Радмила ...
| | веќе видена | слични
2 копии
5 копии

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Зоран Заев, заедно со министерката за одбрана Радмила Шекеринска, претседателот за ЗЕЛС и ...
| | веќе видена | слични
2 копии
7 копии

Градоначалникот на Град Скопје Петре Шилегов информира дека денеска попладне ќе имаат онлајн состанок со премиерот Зоран Заев, министерката за одбрана Радмила ...
| | веќе видена | слични

Претставници на синдикатите на Бригадата за противпожарна заштита попладнево ќе имаат средба со премиерот Зоран Заев, министерката за одбрана Радмила ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Согласно одлуката за кризна состојба, денеска во Центарот за управување со кризи, (21.11.2020 година), се одржа седница на Главниот штаб за управување со кризи ...
сите 196 | | | веќе видена

Поставеноста на системот на интерните клиники во Скопје покажа дека добро функционира, дава резултати во поголем број оздравени пациенти и доволен број ...
сите 657 | | | веќе видена

Активни случаи по општини Скопје денеска (по завршување на епидемиолошките анкети, може да има измена во дистрибуцијата по општини во Скопје)• Чаир – 621• Гази ...
сите 302 | | | веќе видена

Скопје смета дека можат да се служат со трикови, како досега, Бугарија да ги поддржи и да ни забодат нож, изјави бугарскиот вицепремиер Красимир Каракачанов за ...
сите 778 | | | веќе видена

Силна дипломатија, реформи внатре во државата и искрен однос со јасно исцртани национални позиции подржани од сите, може да ја придвижат ситуацијата на подобро ...
сите 144 | | | веќе видена

Љупчо Николовски и Сашко Николов безочно ги лажат граѓаните на Штип. Како што знаат само во СДСМ Љупчо Николовски и Сашко Николов се расфрлаат со ветувања за ...
сите 69 | | | веќе видена

Нов вонреден инспекциски надзор ќе се врши во штипската болница за случајот на 41 – годишната жена која пред да почине во болницата преку повици и пораки од ...
сите 178 | | | веќе видена

Јелена Жугиќ нека му ги даде мрачните лампиони на Мицкоски, бидејќи совршено му одговараат на неговиот мрачен карактер и мрачните политички дејствувања. ...
сите 165 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пожарникарите излегуваат на протест

Од:
До кого (е-маил):
Порака: