(ВИДЕО) Потресна слика од опожарена зграда во Белград: Помогнете ни, гориме!


2 копии

Во станбена зграда во Белград околу 13 часот избувна голем пожар кој ги затекна жителите во своите домови.Според информациите кои доаѓаат од српските медиуми ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Голем пожар се појавил во зградата на универзитетската болница во Истанбул. Работниците се евакуирани навреме, и нема пријава за повредени.Пожарот зафатил ...
| | веќе видена | слични

Молери спасија 15 годишно девојче од сигурна смрт во белградската населба Дорчол. Како што пренесуваат српските медиуми околу 13 часот избувнал пожар во стан ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Попладнево, околу 13 часот, избувнал пожар во станбена зграда во центарот на Белград. Во инцидентот тешки изгореници добило 15-годишно девојче, кое најпрвин ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот Стево Пендаровски е во консултации со правни експерти па потоа ќе го потпише законот за попис, изјавија за МИА од кабинетот на претседателот и ...
сите 523 | | | веќе видена

Помеѓу 100 и 200 членови на Националната гарда кои ја обезбедуваа инаугурацијата на претседателот на САД, Џо Бајден, се позитивни на коронавирус, изјави ...
сите 120 | | | веќе видена

И покрај многуте очекувања, повторното судење за случајот Монструм не донесе ништо ново. Односно, обвинителката Фатиме Фетаи побара доживотен затвор за ...
сите 120 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во Скопје се хоспитализрани 26 нови пациенти поради компликации од корона вирусот. Вкупно 289 лица сомнителни и ...
сите 525 | | | веќе видена

Министерството за здравство најостро ги демантира наводите на пратеникот на опозициската партија Антонио Милошоски објавени на социјалните мрежи дека - лекот ...
сите 465 | | | веќе видена

Нема зима за владините функционери, додека граѓаните живеат со по две евра на ден и едвај врзуваат крај со крај, премиерот Зоран Заев, неговите заменици во ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Потресна слика од опожарена зграда во Белград: Помогнете ни, гориме!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: