ВМРО-ДПМНЕ: Хаосот кој го живееме е резултат на НЕСПОСОБНОСТА НА ФИЛИПЧЕ


3 копии

Додека институциите со сите свои капацитети се борат против пандемијата, ВМРО-ДПМНЕ предводена од Христијан Мицкоски секојдневно се однесува деструктивно и го ...
| | веќе видена | слични

Прес-конференција, Мартин Костовски, пратеник од СДСМ Состојбата со коронавирусот и есенскиот бран е сериозна. Здравствениот систем, сите институции, се ...
| | веќе видена | слични

На социјалните мрежи јавноста овие денови непрестанато коментира за мачките со кои се пофали братот на премиерот. Имено граѓаните коментираат дека домашните ...
| | веќе видена | слични
3 копии

„Во време кога есенскиот бран на пандемијата со коронавирусот ја тресе цела Европа, а сите напори се насочени кон заштита на здравјето на граѓаните, само ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Опозициската ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски со своето деструктивно и нехумано однесување од почетокот на пандемијата со коронавирусот во нашата земја работат ...
| | веќе видена | слични

Во време кога пандемијата зема замав и сите европски држави воведуваат построги мерки за заштита од коронавирусот ВМРО-ДПМНЕ го кочеше и одолговлекуваше ...
| | веќе видена | слични

Уште од првите моменти од пандемијата со коронавирусот ВМРО-ДПМНЕ и губитникот Христијан Мицкоски се ставија на страната на коронавирусот и на секаков начин ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче се огласи со поддршка за премиерот Зоран Заев по серијата бурни реакции што ги предизвика неговото интервју за ...
сите 228 | | | веќе видена

Тимчо Муцунски, пратеник во Собранието од ВМРО-ДПМНЕ на денешната комисија за финансирање и буџет зборуваше за амандманот кој е на предлог на граѓанскиот ...
сите 156 | | | веќе видена

Десната рака на Христијан Мицкоски, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник, Александар Николовски, на последното гостување на ТВ Алфа, го обвини Зоран Заев ...
сите 116 | | | веќе видена

Вечерва и Кичево се крена на нозе против штетните преговори кои ги води Владата на Зоран Заев заедно со други 10 градови во Македонија. Како што може да се ...
сите 92 | | | веќе видена

Наместо да се крие зад партиски соопштенија, да организира таканаречени протести преку кои си ја спасува фотелјата, Мицкоски да излезе и да каже: со кого ...
сите 592 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: Хаосот кој го живееме е резултат на НЕСПОСОБНОСТА НА ФИЛИПЧЕ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: