Ford Mondeo отсега е или хибрид или дизел

Не е тајна дека побарувачката за некогашн исклучително популарните дизел агрегати значително опадна во последните години, пред се поради забраните во голем ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ова е почеток на крајот. Дизел патничките автомобили дефинитивно заминуваат во историјата. Во септември, за прв пат досега, во Европа беа регистрирани повеќе ...
| | веќе видена | слични

Годинава е турбулентна за автомобилската индустрија од многу аспекти, особено во Европа. Продажбата и натаму заостанува за 29% во првите девет месеци, во кои ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Протестираме затоа што Заев ќе ја менува историјата во учебниците, за договарањето на заедничка историја со источниот сосед и тргувањето со историски личности. ...
сите 404 | | | веќе видена

Времето утре ќе биде сончево со мала до умерена облачност, по одделни котлини со утринска магла. Во југоисточните делови ќе биде претежно облачно со повремен ...
сите 223 | | | веќе видена

Бројот на новзаразени ќе се намалува, а на смртни случаи ќе се зголемува - вели доктор Харис Бабачиќ, лекар истражувач на каролинска институт во Шведска.
сите 3 | | | веќе видена

Новинарот Дарко Јаневски во гостување во емисијата Што не е јасно на ТВ Алфа вели дека создавањето на мешовитата комисија и преговарањето за историските ...
сите 151 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ford Mondeo отсега е или хибрид или дизел

Од:
До кого (е-маил):
Порака: