Лаутаро: Во Интер е убаво, но не знам што ќе се случи утре

2 копии

Претседателот на Баерн Минхен, Херберт Хаинер соопшти дека ја повлекле понудата за нов договор доставена до Давид Алаба, дефанзивецот летоска може да замине за ...
| | веќе видена | слични

Веќе неколку месеци Австриецот и Баерн Минхен не можат да најдат заеднички јазик кога станува збор за продолжување на договорот, а сега германскиот клуб донесе ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Баерн Минхен веќе неколку месеци води напорни преговори со Давид Алаба за продолжување на соработката, но по последниот расплет на настаните, клубот од ...
| | веќе видена | слични

Давид Алаба, еден од најдобрите играчи во редовите на европскиот првак Баерн Минхен, по крајот на сезоната, ќе ја напушти „Алијанц арената“ како слободен играч ...
| | веќе видена | слични

Давид Алаба се наоѓа на излезни врати од Баерн. После долготрајни преговори и неколку понуди кои биле испратени до Алаба од Баерн во клубот повеќе немале ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Народот се буди, протест сега за да не биде предоцна. Денес ВМРО-ДПМНЕ заедно со граѓаните ќе протестира затоа што Заев ќе ја менува историјата во учебниците, ...
сите 737 | | | веќе видена

Антон Кутев, пратеникот од Бугарската социјалистичка партија, смета дека секој постигнат договор ќе биде залуден доколку Бугарите не ги убедат Македонците дека ...
сите 214 | | | веќе видена

Времето утре ќе биде сончево со мала до умерена облачност, по одделни котлини со утринска магла. Во југоисточните делови ќе биде претежно облачно со повремен ...
сите 214 | | | веќе видена

Бројот на новзаразени ќе се намалува, а на смртни случаи ќе се зголемува - вели доктор Харис Бабачиќ, лекар истражувач на каролинска институт во Шведска.
сите 3 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лаутаро: Во Интер е убаво, но не знам што ќе се случи утре

Од:
До кого (е-маил):
Порака: