Полициски час засега нема да има, уверува Филипче

Имунолошкиот систем, гените,  количината на вирусот што е внесен во организмот, кога  човекот е заминат во болница  се основните причини за смртта на млади ...
| | веќе видена | слични

Останато

Откако Македонија доби вето за почеток на пристапните приговори со Европската Унија, го нема ни под дрво, ни под камен веќе две недели вицепремиерот за ...
сите 511 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Полициски час засега нема да има, уверува Филипче

Од:
До кого (е-маил):
Порака: