Украден сеф со пари од обложувалница на Бит Пазар

3 копии

Вработен на патарина е нападнат од возач кој воедно не сакал да плати билет, информира тетовската полиција. Инцидентот се случил на наплатна станица на ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии

Вчера попладне во 19 часот во Скопје на ул.„Скупи“ се случила сообраќајна незгода во која учествувале патничко возило „сеат ибица“, со скопски регистарски ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Гостиварец со автомобил удрил во пешак кој со тешки повреди завршил на Клиника. „На 01.11.2020 во 09.20 часот во Скопје на крстосница од ул.„Наум Наумовски ...
| | веќе видена | слични

На 31.10.2020 во 06.30 часот во Полициската станица Кичево било пријавено дека во Јавна здравствена установа Кичево било донесено бебе од страна на мајката ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Откако призна за самиот себе си дека е хистеричен, Мицкоски ги навреди граѓаните, ги навреди Македонците, без срам и перде за хистеричен го прогласи целиот ...
сите 246 | | | веќе видена

Заев станува изолиран со тесна клика на платеници и клиентелисти и во лична битка за задржување на фотелјата, наместо во битка за спасување на државата, рече ...
сите 333 | | | веќе видена

Македонскиот јазик и идентитет не се предмет на преговори, потенцираа вчера високи претставници на Владата и напоменаа дека темната страна на историјата треба ...
сите 474 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 811 пациенти позитивни и суспектни на корона вирусот. По ...
сите 412 | | | веќе видена

Ако догодина буџетските корисници заклучно првото тримесечје не реализираат најмалку 15 проценти од планираните капитални расходи, до второто најмалку 40 ...
сите 167 | | | веќе видена

Новинарот Џеф Мејсон го испровоцира Доналд Трамп со прашањето дали ќе го признае Џо Бајден за претседател.„Ќе биде тешко да се признае неговата победа, бидејќи ...
сите 318 | | | веќе видена

Зголемениот број на заразени со корона вирусот во гостиварскиот регион ја принуди управата на болницата „Ферид Мурад“ да ги зголеми капацитетите за сместување ...
сите 84 | | | веќе видена

Женската иницијатива Женска слободна зона со обележување на јавните простори во градот Скопје, каде најчесто се случува сексуално вознемирување на јавни ...
сите 137 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Украден сеф со пари од обложувалница на Бит Пазар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: