И Пакистан доби метро, им го изградија Кинезите

Многумина биле уште позачудени кога го препознале актерот Пол Рад под заштитната маска. Видеото на кое Рад споделува колачиња ги преплави социјалните мрежи. ...
| | веќе видена | слични

Вознемирувачко видео на кое се гледа како жена турка другарка во резервоар за вода стана вирална во Кина, а полицијата потврди дека и двајцата се удавиле. На ...
| | веќе видена | слични

Останато

На денешната седница на Собранието се обрати пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски кој зборуваше за законот за попис, методологијата за ...
сите 406 | | | веќе видена

Индонезиските нуркачи го пронашле уредот за снимање на гласови од пилотската кабина на авионот што минатата недела се урна во Јавското Море, а сè уште трага по ...
сите 132 | | | веќе видена

Повеќе од илјада матични лекари не можеа да учествуваат во онлајн дискусијата до докторот Дејан Докиќ, поврзана со лекот Ивермектин. За ова на социјалните ...
сите 183 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ не го организираше собранискиот упад на 27 април. Ова го сведочеа уште тројца поранешни градоначалници од времето на Никола Груевски. Ивица Конески, ...
сите 74 | | | веќе видена

Американското Федерално истражно биро (ФБИ) приведе над сто луѓе за време на минатонеделниот упад во Капитол. Сега интензивно се испитуваат поединците кои би ...
сите 115 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

И Пакистан доби метро, им го изградија Кинезите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: