Ван Бастен: Ван де Бек требаше добро да размисли пред да потпише со Манчестер Ј.


Легендата на холандскиот фудбал, Марко ван Бастен, смета дека неговиот сонародник Дони ван де Бек требаше да размисли подобро за својата иднина пред да потпише ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Јунајтед на своите навивачи им приреди ново непријатно изненадување. На „Олд Трафорд“, Арсенал победи со минимални 0:1. Легендарниот капитен на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Манчестер Јунајтед вчера го изгуби дербито против Арсенал со минимални 0:1. Единствениот гол на натпреварот го постигна Пјер Емерик Обамејанг од пенал, но ...
| | веќе видена | слични

Арсенал вечерва го победи Манчестер јунајтед во рамките на 7. коло од Премиер лигата со 1:0. Ова е прва победа на „топчиите“ во Премиер лигата над „црвените ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерите на Манчестер јунајтед имаат потешкотии при создавањето шанси на денешниот дуел со Арсенал во првото полувреме од дербито на 7. коло од Премиер ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Постои ризик сиромашните и ранливите категории да не примаат вакцини против коронавирус, заради стампедото што ќе произлезе од овие лекови, рече генералниот ...
сите 493 | | | веќе видена

Уште не стивнале страстите од последно објавениот случај за смртта на 41 годишната беровчанка, а јавноста повторно зовре откако семејството Манаковски од ...
сите 254 | | | веќе видена

Со изведување на материјални докази денеска во Основниот кривичен суд Скопје продолжува судењето за незаконското финансирање на невладината организација ...
сите 46 | | | веќе видена

Европската банка за обнова и развој го објави планот според кој Градот Скопје ќе ги подобри стандардите на урбаниот транспортен систем, преку спроведување на ...
сите 51 | | | веќе видена

За боледување поради КОВИД-19 вработените и во јавниот и во приватниот сектор ќе добиваат 70 проценти од платата за отсуство до седум дена, 80 проценти за ...
сите 99 | | | веќе видена

Денеска (23.11.2020) полициски службеници од ЕВР ОКР Гази Баба по добиени оперативни сознанија ги приведоа М.М. (22) и Р.М. (19) од Скопје, а во врска со ...
сите 306 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ван Бастен: Ван де Бек требаше добро да размисли пред да потпише со Манчестер Ј.

Од:
До кого (е-маил):
Порака: