Манчестер Јунајтед не се откажува, ќе стокми понуда во висина од 176 милиони фунти за двоецот на Борусија Дортмунд

Англискиот медиум „Атлетик“ пренесува дека од Манчестер Јунајтед нема да се откажат и ќе се обидат по крајот на сезоната да донесат двајца фудбалери на ...
| | веќе видена | слични
4 копии
4 копии

Поранешниот легендарен фудбалер на Арсенал и француски репрезентативец, Роберт Пирес даде свое видување за текот на кариерата на еден од најнадежните млади ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Претседателот на Реал Мадрид, Флорентино Перез, е свесен дека погреши што изминатото лето не купи ниту еден играч и веќе започна да се подготвува за идното во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Штитениците и персоналот на домовите за стари лица ќе бидат први вакцинирани против коронавирус во Шпанија, изјави министерот за здравство Салвадор Ила, ...
сите 568 | | | веќе видена

Претседателот на Владата, Зоран Заев по завршувањето на состанокот на Советот за безбедност истакна дека со воведување на кризна состојба на целата територија ...
сите 249 | | | веќе видена

Со изведување на материјални докази денеска во Основниот кривичен суд Скопје продолжува судењето за незаконското финансирање на невладината организација ...
сите 46 | | | веќе видена

Херојот на историскиот пласман на Македонија на Европското првенство во фудбал, Горан Пандев, во интервју за Ал Џезира се произнесе за своите очекувања од ...
сите 38 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Манчестер Јунајтед не се откажува, ќе стокми понуда во висина од 176 милиони фунти за двоецот на Борусија Дортмунд

Од:
До кого (е-маил):
Порака: