Татко и бил дилер, таа не била задоволна со себе, ПОТОА СЕ ПОЈАВИЛ ПРИНЦОТ РОНАЛДО


Во интервју за шпанските медиуми, Георгина Родригез за прв пат отворено зборуваше за своето тешко детство.Избраничката на Кристијано Роналдо зборуваше за ...
| | веќе видена | слични

Рупи Каур е авторка и илустраторка на бестселерот на „Њујорк тајмс“, збирката поезија „Млеко и мед“ и поетска ѕвезда на социјалните мрежи. facebook Дваесет и ...
| | веќе видена | слични

Музичарот, кој се прослави како тинејџер и изгради импресивна кариера, не крие дека неговата прекрасна половина, sвездата на моделите, Хејли Бибер, повторно го ...
| | веќе видена | слични

Приказни од градот Оља е 25 годишна девојка од Русија. Денес живее во Македонија, а тука ја донела љубовта. Со неа се запознавме благодарение на Инстаграм ...
| | веќе видена | слични

Во интервју за шпанските медиуми, Џорџина Родригез за прв пат отворено зборуваше за своето тешко детство. Вереницата на Кристијано Роналдо зборуваше за ...
| | веќе видена | слични

Герогина за прв пат зборуваше за свото бурно минато. Вереницата на Кристијано Роналдо зборуваше за нејзиниот татко, осуден дилер, сиромаштијата, напорната ...
| | веќе видена | слични

Останато

Постои ризик сиромашните и ранливите категории да не примаат вакцини против коронавирус, заради стампедото што ќе произлезе од овие лекови, рече генералниот ...
сите 430 | | | веќе видена

Уште не стивнале страстите од последно објавениот случај за смртта на 41 годишната беровчанка, а јавноста повторно зовре откако семејството Манаковски од ...
сите 254 | | | веќе видена

Со изведување на материјални докази денеска во Основниот кривичен суд Скопје продолжува судењето за незаконското финансирање на невладината организација ...
сите 46 | | | веќе видена

Европската банка за обнова и развој го објави планот според кој Градот Скопје ќе ги подобри стандардите на урбаниот транспортен систем, преку спроведување на ...
сите 51 | | | веќе видена

За боледување поради КОВИД-19 вработените и во јавниот и во приватниот сектор ќе добиваат 70 проценти од платата за отсуство до седум дена, 80 проценти за ...
сите 99 | | | веќе видена

Денеска (23.11.2020) полициски службеници од ЕВР ОКР Гази Баба по добиени оперативни сознанија ги приведоа М.М. (22) и Р.М. (19) од Скопје, а во врска со ...
сите 312 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Татко и бил дилер, таа не била задоволна со себе, ПОТОА СЕ ПОЈАВИЛ ПРИНЦОТ РОНАЛДО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: