Возач изгубил контрола и удрил во бандера, повредени две лица

2 копии

Бебе донесено мртво во болница во Кичево, лекарите можеле само да констатираат смрт. „На 31.10.2020 во 06.30 часот во Полициската станица Кичево било пријавено ...
| | веќе видена | слични
4 копии
6 копии
4 копии

Починато бебе вчера било однесено во болницата во Кичево, информира Министерството за внатрешни работи. Според полицискиот билтен, мајката на бебето, дваесет и ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Околу 300 припадници на Армијата за време на прогласената кризна состојба ќе бидат ангажирани во поддршка на полицијата за обезбедување на објектите согласно ...
сите 283 | | | веќе видена

Не стивнуваат реакциите на јавноста по скандалозното интервју на премиерот Зоран Заев за БГНЕС. Меѓу сведоштвата на граѓаните, се најде и она на дипломатката ...
сите 119 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика, Јагода Шахпаска денеска на прес-конференција на Владата го презентираше Предлог-буџетот за 2021 година на ...
сите 236 | | | веќе видена

Американскиот Стејт департмент денеска објави соопштение по повод Меѓународнот ден за борба против насилството врз жените, истакнувајќи дека пандемијата на ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Возач изгубил контрола и удрил во бандера, повредени две лица

Од:
До кого (е-маил):
Порака: