Дали Huawei Mate 40 Pro ќе го победи недостигот на Google апликации?

 Samsung создаде телефон по вкус на своите обожаватели – по мерка на сите љубители на фотографирање, гејмери, луѓе кои голем дел од работното и слободното ...
| | веќе видена | слични
5 копии
5 копии

Останато

Одлуките и на партијата и на владата се синхронизирани за се што изнел и дообјаснил премиерот Зоран Заев во неговото интервју за бугарската БГНЕС во однос на ...
сите 177 | | | веќе видена

Утринава огромен број граѓани се обидувале да стигнат на ред да бидат прегледани во ковид-центар во ГОБ „8 Септември“, а по социјалните мрежи веќе има видеа од ...
сите 526 | | | веќе видена

Поранешниот фудбалер на Јувентус, француската репрезентација и екс претседател на УЕФА, Мишел Платини вели дека ја очекувал смртта на Марадона. Последен пат ...
сите 266 | | | веќе видена

Вработените во авиокомпанијата „КЛМ“ на аеродромот во Амстердам ,Шипол“, подготвуваат ладилници во кои ќе ги примат вакцините против Ковид-19, што мора да се ...
сите 161 | | | веќе видена

Срамот на Зоран Заев да не дозволиме да стане колективен срам. Два дена по скандалозното интервју, наместо Зоран Заев да се извини, и да повлeче од изјавите ...
сите 217 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дали Huawei Mate 40 Pro ќе го победи недостигот на Google апликации?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: