Најдобри татковци според хороскопот – Reporter.mk

2 копии

ОВЕН Работа: Не сте сигурни која одлука е подобра. Бирате една, но подоцна ја заменувате со друга. Љубов: Не сте задоволни од ова поле. Саканата личност се ...
| | веќе видена | слични

 Сите знаеме дека кога се чувствуваме лошо, најдобро е да зборуваме со некој за ова. Но истовремено, на речиси сите ни е тешко да кажеме како точно се ...
| | веќе видена | слични

 На кого месец ноември ќе му започне со убави моменти и изненадувања, а за кого ќе донесе тешки предизвици и препреки? Кликнете на вашиот хороскопски знак:
| | веќе видена | слични
4 копии

Ноември е шармантен месец во кој владеат Шкорпијата и Стрелецот. Освен полната Месечина во Близнаци, конечно почнува директниот од на Марс, Меркур и Нептун, ...
| | веќе видена | слични

На секој од нас во одреден дел од животот се му оди лошо, па некогаш знаеме да си помислиме дека сме „родени баксузи“. Астролозите тврдат дека лошата среќа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

ОВЕНРабота: Фокусирани сте на изработка на нов план. Имате генерална визија, а сега внимавате и на деталите.Љубов: Не сте задоволни од бракот. Имате впечаток ...
| | веќе видена | слични
2 копии

ОВЕН Работа: Фокусирани сте на изработка на нов план. Имате генерална визија, а сега внимавате и на деталите. Љубов: Не сте задоволни од бракот. Имате впечаток ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Mинистерот за здравство, Венко Филипче на Фејсбук информира дека медицинските сестри се враќаат на работа. „Од утре, 40те медицински сестри се враќаат на ...
сите 479 | | | веќе видена

Штитениците и персоналот на домовите за стари лица ќе бидат први вакцинирани против коронавирус во Шпанија, изјави министерот за здравство Салвадор Ила, ...
сите 499 | | | веќе видена

Претседателот на Владата, Зоран Заев по завршувањето на состанокот на Советот за безбедност истакна дека со воведување на кризна состојба на целата територија ...
сите 258 | | | веќе видена

Александар Николоски, Потпретседател на ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување во емисијата „Што не е јасно“ зборуваше за буџетот за 2021 година и посочи дека во ...
сите 273 | | | веќе видена

Со изведување на материјални докази денеска во Основниот кривичен суд Скопје продолжува судењето за незаконското финансирање на невладината организација ...
сите 46 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најдобри татковци според хороскопот – Reporter.mk

Од:
До кого (е-маил):
Порака: